• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення

Переможці II-ого етапу

Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів

у 2015-2016 н.р.

Нововолинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5

№ з/пКласПрізвище, ім'я, по батькові учняПредметМісцеПрізвище та ініціали вчителя
111Лимнюк Дарина ВіталіївнаастрономіяІІІГордійчук В.Ф.
27Долгополова Катерина Олексіївнафізика

математика
І

І
Гордійчук В.Ф.

Ломанюк Н.В.
39Кобзова Ілона Валентинівнахімія

інформаційні технології

біологія

географія
ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ
Романів І.М.

Пашинська О.Л.

Федун Л.З.

Голян Н.О.
411Сурай Антон Руслановичінформаційні технологіїІІІПашинська О.Л.
511Клімук Вікторія Ярославівнаісторія України

українська мова і література

математика
ІІІ

ІІІ

ІІ
Гримак Є.А.

Михайлюк Л.Є.

Редько О.В.
6Кантерук Ангеліна Русланівнаісторія УкраїниІІІАльошина Л.Р.
78Кльофа Катерина Михайлівнаісторія України

англійська мова

географія
ІІІ

ІІІ

ІІІ
Гримак Є.А.

Спиридонова Л.С.

Голян Н.О.
85Пащук Нікіта Олександровичукраїнська мова і літератураІБарчук А.П.
96Кравчук Тетяна Валеріївнаукраїнська мова і літератураІІІ
Вальчук Л.Є.
107Наумчук Дарина Олександрівнаукраїнська мова і літератураІВальчук Л.Є.Барчук А.П.
119Огерук Анастасія Вікторівнаукраїнська мова і література

історія України

правознавство
ІІІ

І

ІІ
Фоменко Н.А.

Гримак Є.А.

Гримак Є.А.
1210Шишук Назарій Олеговичукраїнська мова і література

історія України

математика

географія

І

ІІІ

І

І
Фоменко Н.А.

Гримак Є.А.

Грищук Н.В.

Голян Н.О.
139Лаврентій Анастасія Олександрівнанімецька мова

англійська мова

математика
ІІ

ІІІ

І
Козачук О.М.

Спиридонова Л.С.

Грищук Н.В.
149Феш Сергій ЕдуардовичхіміяІІІРоманів І.М.
158Салабай Аліса АнатоліївнабіологіяІФедун Л.З.
1611Лазарєва Анастасія Сергіївнабіологія

обслуговуюча праця
ІІ

ІІ
Федун Л.З.

Вітюк Р.О.
1711Сарай Іванна АндріївнабіологіяІІФедун Л.З.
1811Дячук Анна МиколаївнаастрономіяІІІГордійчук В.Ф.
199Кохан Альбіна Василівнаобслуговуюча працяІВітюк Р.О.
20

9Чабан Валерій Валерійовичтехнічна працяІІВітюк Р.О.
218Островська Богдана ВалеріївнаматематикаІКльофа В.М.
226Корнещук Олександр МиколайовичматематикаІІРедько О.В.

Переможці III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2012-2013 навчальному році

№ з/пПрізвище, ім'я, по батькові учня КласПредметМісцеУчитель

Підсумки міських турнірів І (міського) етапу

Заголовок
№ з/пНазва турніруСклад командиКількість балів / місце
1ХХІІ турнір юних фізиківКлімук Вікторія, 11 кл.
Шишук Назарій, 10 кл.
Огерук Анастасія, 9 кл.
Попков Максим, 10 кл.
Лаврентій Анастасія, 9 кл.
2369 / І місце
2ХХІІІ турнір юних хіміківМацьоха Олеся, 11 кл.
Сарай Іванна, 11 кл.
Шишук Назарій, 10 кл.
Огерук Анастасія, 9 кл.
2272 / ІІ місце
3ХІ турнір юних географівКлімук Вікторія, 11 кл.
Шишук Назарій, 10 кл.
Огерук Анастасія, 9 кл.
Кобзова Ілона, 9 кл.
2164 / ІІІ місце
4ХІ турнір юних економістівКлімук Вікторія, 11 кл.
Шишук Назарій, 10 кл.
Огерук Анастасія, 9 кл.
Кобзова Ілона, 9 кл.
2073 / І місце
5ХVIII турнір юних математиківКлімук Вікторія, 11 кл.
Шишук Назарій, 10 кл.
Огерук Анастасія, 9 кл.
Попков Максим, 10 кл.
Лаврентій Анастасія, 9 кл.
2001 / V місце
6ХVIII турнір юних біологівМацьоха Олеся, 11 кл.
Сарай Іванна, 11 кл.
Огерук Анастасія, 9 кл.
Кобзова Ілона, 9 кл.
Лазарєва Анастасія, 11 кл.
2201 / І місце
7ХІІІ турнір юних правознавцівМацьоха Олеся, 11 кл.
Сарай Іванна, 11 кл.
Огерук Анастасія, 9 кл.
Кобзова Ілона, 9 кл.
Лазарєва Анастасія, 11 кл.
2145 / ІV місце
Кiлькiсть переглядiв: 29

Коментарi